Во ек на нова се*с афера со Врањеш, Карлеуша ова му поралачала Јавноста не престанува да бруи за пораките кои ЈК 2017 наводно ги праќала на својот љубовник, а таа не му ветила брак, односно дека цел живот ќе го поминат заедно но и му зборувала дека ужива во се*с со него. После овои наводи Јелена Карлеуша закачила фотографија со сопругот Душко Тошиќ. На фотката тие двајцата се држат за раце, таа порачува "Good life", кој во превод значи “добар живот“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good life 🙏🏻 @duskotosic

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Меѓутоа, она што на сите им паднало во очи е дека на фотографијата не се гледаат нивните лица, дали се среќни, освен допирање со раце таа прикажува скапи чевли, часовници и торби, а ги има оние кои се прашуваат дали е тоа тој “добар живот“ на кој алудира. Спрема новите наводи Огњен Врањеш на Јелена Карлеуша 18 октомври 2017 година на Инстаграм и пратил снимка од мечот Аек-Ксанти на кој три дена порано дал гол, а пеачката се пофалила и рекла дека тој е “нејзина гордост“.

1

Најчитани вести