Скопјанец бил нападнат пред ноќен клуб во гкавниот град. Изутринава во 8.30 часот во Полициската станица Центар, Г.Ѓ.(36) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 2.45 часот во ноќен клуб на ул.„Кеј 13 ти Ноември“ бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор: Makfax

Најчитани вести