Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи, прв пат по смртта на нејзината мајка.

Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која веќе има над 60.000 допаѓања.

Дивна почина на 6-ти март 2019-година по долга битка со рак на белите дробови. Јелена многу тешко се соочува со овие моменти.

15

Најчитани вести