Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ ги остави мажите во неверување откако сподели фотографија во костим за капење.

Имено таа на роденденската забава на својот пријател и музички колега се појави на базен во минијатурни бикини истакнувајќи ги градите во прв план.

Таа направи селфи и истото го сподели на својот Инстаграм профил, а веднаш доби стотици позитивни коментари за нејзиниот изглед, особено за градите.

Таа целото време беше фатена и за микрофонот и ги забавуваше присутните на роденденот, а дел од атмосферата погледнете во продолжение.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sacuvaj tajnu ljubavi moja... ❤️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on