Фото: Салма Хајек го „возбуди“ Кан со своето бујно деколте

25.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Салма Хајек го „возбуди“  Кан со своето бујно деколте

Таа и нејзиниот сопруг уживаат на фестивалот во Кан, а сите погледи се вперени во атрактивната актерка.

Фановите се посебно воодушевени од бујното деколте на 56 годишната актерка.

Хајек тврди дека на неа се е природно, вклучувајќи ги и градите и вели дека тие и понатаму и растат.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата