Откако во јавноста испливаа фотографии на кои Ана Николиќ е во бикини се шпекулира дека пејачката не ослабела, туку дека користи фотошоп. Но по видеото на кое пејачката се забавува среде Мароко се гледа дека линијата навистина ја довела со совршенство. 

Имено, Ана во Мароко заминала да сними спот, но нашла време и за малку да се опушти со своите соработници. Биле на некоја забава каде таа облечена во арапска носија, завиткана од глава до пети, танцувала. Сепак, и покрај тоа што е облечена се гледа дека линијата и е совршена. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dosli smo da snimamo spotove ... Valjda ?! @ananikolicofficial #ananikolic #marrakech #marocco

A post shared by Stevan Radivojevic (@stevansrules) on

Најчитани вести