Јелена Карлеуша ја распламти фантазијата на своите фанови откако се пофали со својата нова долна облека, позирајќи во лифт, носејќи јакна во ист тон.

Пејачката облече и пар скапи чизми  до колковите, а со тој потег само ги истакна своите долги нозе.

Карлеуше е една од познатите дами која знае да изнесе различни стилови, комбинации на облека воопшто, но овој пат сите одстанаа подзинати бидејќи никому не му стана на памет дека ово некогаш може да делува како жежок комплет.

Пејачката објави и жешко видео во друга комбинација по кое фановите полудеа. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s go 💣

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Најчитани вести