Четири лица со телесни повреди се итно пренесени во болница откако автомобилот со кој се превезувале излетал од патот Тетово – Скопје, кај клучката Матка и се превртел на кровот, објави Алсат.

Како што дознава Алсат, станува збор за автомобил со италијански регистарски ознаки.

Најчитани вести