Претседателката Силјановска Давкова се сретна со претставници на „Македонија 2025“

15.05.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Претседателката Силјановска Давкова се сретна со претставници на „Македонија 2025“

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата