Skip to main content
x

16 Sep 2020 - 21:30
redakcija
Статија

И Кристијан Дисингер вечерва покажа дел од своите специјалности. Заедно со Марко Вујин дефинитивно ги имаат погодоците на натпреварот, но се чини бадијала кога нивниот Вардар 1961 поразен го напушта Брест.

Во секој случај вреди да се повреди погодокот на Германецот.

sportmedia.mk

Најчитани вести