Јелена Карлеуша не престанува да изненадува со стајлинзите. И ако на синоќешната роденденска журка нејзиниот екс љубовник Огњен Врањеш се појави без маица, таа на снимањето на последната емисија од Ѕвездите на Гранд се појави без градник и без гаќички.

„Имам среќа што Душко ми е сопруг, па имам кров на главата. Да не беше тој ќе спиев на улица, ама во скапи алишта“, изјавила Јелена во една прилика. 

Најчитани вести