Фолк ѕвездата сношти одржала спектакуларен настап во Будва и на публиката и приредила незаборавна забава.

Цеца настапила пред преполна дискотека “Топ Хил“, а публиката уживала како со нејзините стари хитови, сега веќе култни, так и во новите. Со повеќе од 30 музичари го пополниле спектаклот кој го приредила една од најголемите регионални ѕведзи, а Цеца на бина се појавила во атрактивно издание, со што не помина незабележано.

Пеачката за овој настап одбрала кус златен фустан и провокативни чизми над колена.

За следниот настап на истото место, кој е закажан за 18 август, Цеца ветила исто така незаборавна забава.

Најчитани вести