Денеска сфативте дека ВО ЦЕЛАТА РАБОТА СО ПЕНДИКОВ Е ВМЕШЕНА ПОЛИТИКАТА, рече адвокатот на обвинетиот

1.12.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Денеска сфативте дека ВО ЦЕЛАТА РАБОТА СО ПЕНДИКОВ Е ВМЕШЕНА ПОЛИТИКАТА, рече адвокатот на обвинетиот

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата