Спасов: Хаосот околу менувањето на документите ќе влијае многу лошо врз изборните резултати, пред сè, на СДСМ

12.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Спасов: Хаосот околу менувањето на документите ќе влијае многу лошо врз изборните резултати

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата