ВМРО-ДПМНЕ СО ДЕМАНТ и најава за тужба за клевета

СДСМ објави ЛАЖНИ ДОКУМЕНТИ: Спомнуваат лице кое не постои и датум кој не е дојден

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
СДСМ објави ЛАЖНИ ДОКУМЕНТИ: Спомнуваат лице кое не постои и датум кој не е дојден

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата