„СДСМ тераат инает И НЕ ПРИФАЌААТ ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ВАЖНОСТА НА ПАСОШИТЕ“

27.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
„Само СДСМ може да глумат дека се во ред, додека над 600.000 ГРАЃАНИ СЕ КАКО ВО ДОМАШЕН ПРИТВОР ЗАРАДИ ПАСОШИТЕ“

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата