Порошенко: ВЛАСТА НЕ МЕ ПУШТА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД УКРАИНА

1.12.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Порошенко: ВЛАСТА НЕ МЕ ПУШТА ДА ИЗЛЕЗАМ ОД УКРАИНА

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата