Водителка откри каква е Џеј Ло кога ќе се изгаснат камерите: Ќе имам проблеми поради ова(ВИДЕО)

10.06.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Водителка откри каква е Џеј Ло кога ќе се изгаснат камерите: Ќе имам проблеми поради ова(ВИДЕО)

За време на една епизода од подкастот Citizen McCain Meghan, Меган, која беше домаќин на The View од 2017 до 2021 година, се присети дека се сретнала со пејачката.

„Ги споделувам истите негативни приказни како, мислам, целиот свет. Всушност, сега се чувствувам лошо бидејќи доаѓаме до точка кога Џеј Ло е малтретирана. Но, таа е само многу непријатна личност“, рече Мекејн.

Таа се присети како Џеј Ло ја донела „најголемата придружба“ што некогаш ја видела на сетот на шоуто. „Таа има поголем тим од Ким Кардашијан и од претседателот на Америка. Само не разбирам зошто тоа беше потребно“, вели таа.

„Не мора секогаш да бидете слатки, иако беше изненадувачки колку луѓето како Ким Кардашијан можат да бидат слатки. " рече таа.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата