Видео: Карлеуша во тесен фустан покажа премногу

30.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Видео: Карлеуша во тесен фустан покажа премногу

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави видео во кое го покажа новиот фустан и бујните облини.

Но атрактивната Карли во таа прилика  покажа повеќе отколку што планираше!

По серијата слики од Дубаи, на кои позира на хауба и покрив на скап автомобил, облечена во мини здолниште со школки преку голите градите, Јелена сега објави видео „во домашна верзија“.

На видеото кое се појави на Инстаграм, Јелена е облечена во црн тесен фустан, со голем отвор преку градите.

Сексапилната и провокативна пејачка во тесниот фустан танцува и менува пози за во еден момент лентата да се лизни од градите и ...!!!

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата