Славна актерка по паучи за на плажа на црвениот тепих

18.06.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Славна актерка по паучи за на плажа на црвениот тепих

Некогашната секс бомба на црвениот тепих прошета во долг жолт фустан, а комбинацијата ја комплетираше - со жолти папучи за на плажа.

Нејзиното издание привлече внимание, а фановите ја пофалија за необичниот избор. Сепак,  Брук имала добра причина за чудниоит избор на чевли.

Актерката на Инстаграм откри дека имала операција на прстите поради што не можела да носи чевли со високи потпетици, а следбениците и посакале брзо закрепнување.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата