Папараците го снимија Орландо Блум на одмор во Италија, актерот ги покажа мускулите (ФОТО)

10.07.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Папараците го снимија Орландо Блум на одмор во Италија, актерот ги покажа мускулите (ФОТО)

Семејството моментално се наоѓа во Порто Черво, Италија, каде што беа фотографирани од папараците. Извајаното тело на Орландо го привлече вниманието на папараците.

Орландо и Кејти поголемиот дел од времето го поминуваа на плажа играјќи си со својата ќерка, а кога не пливаа, истражуваа локални ресторани и пробуваа италијански деликатеси.

Кејти два дена ги извршуваше обврските на ревијата на италијанскиот моден бренд Dolce&Gabbana во Каљари, а за тоа време Орландо уживаше на плажа со својата ќерка.

Орландо и Кејти се запознаа на афтер забава по доделувањето на наградите Златен глобус во 2016 година. Една година подоцна објавија дека паузираат, но на крајот се помирија и се верија на Денот на вљубените во 2019 година.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Во август 2020 година, тие добија ќерка по име Дејзи Дов Блум.

Орландо неодамна беше на подкастите On Purpose и What Now? со Тревор Ноа зборуваше за врската со пејачката. Откри кога се заљубил во неа.

„Кејти мрази кога го кажувам тоа, па морам да бидам внимателна со зборовите, но нејзината музика беше насекаде. Беше на сите радио станици и не беше нешто што го слушав. Но, се заљубив во Кетрин, таа девојка од Санта Барбара“, рече тој.

Рече дека во себе гледа промени откако е со пејачката. "На некој начин, мојата врска е најголемата можност за мој континуиран раст и знам дека и двајцата гледаме на тоа така. Така и растеме. Кети ме смета за одговорен и јас се обидувам да живеам со тоа", изјави Орландо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Тој претходно изјави дека Кејти му е најголемата поддржувач. „Целосно се поддржуваме еден со друг во сите наши напори. Но, мислам дека таа целосно не разбра што правам додека не ме виде како доаѓам дома од работа под огромен притисок и стрес“, рече тој.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата