Гитарата на Курт Кобејн продадена за 1,5 милиони долари

18.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Гитарата на Курт Кобејн продадена за 1,5 милиони долари

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата