Фото: Раперот Канје Вест се сокри под маска, Бјанка гола под капут за дожд

7.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Раперот Канје Вест се сокри под маска, Бјанка гола под капут за дожд

Тие биле на пат кон музичко студио во Лос Анџелес кога фотографите ги фатиле во скандалозно издание.

Бјанка облечена во проѕирна кабаница, но тоа не е детаљот што ги привлече сите погледи. Бјанка под проѕирниот капут не носела ништо.

Во уште по ексцентрично издание бил нејзиниот сопруг раперот и продуцент Канје Вест. Тој се шета по улица со маска на лицето???!!!

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата