Фото: Поранешниот Џејмс Бонд непрепознатлив

9.07.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Поранешниот Џејмс Бонд непрепознатлив

Холивудската актерска ѕвезда, поранешниот таен агент Џејмс Бонд, мегапопуларниот Пирс Броснан е еден од најпознатите актери во светот, а со децении е познат како икона на стилот и шармот.

Сега, се чини дека годините си го прават своето и изгледот на Пирс Броснан не е истиот како што сме навикнале низ годините.

Холивудскиот актер е фотографиран во досега невидено издание како шета по улиците на Британија, а на почетокот ретко кој го препозна.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата