Атрактивната тенисерка Евгени Бушар призна дека не го поднесува најдобро времето поминато во карантин.

Канаѓанката е исто така приморана да го поминува своето време зад затворени врати за време на епидемијата на коронавирус, поголемиот дел од времето го поминува на „сурфање“ на социјалните мрежи, каде што често ги почестува своите фанови со голи фотографии.

Пред неколку дена, таа објави интересен твит, кој особено ја заинтригираше машките фанови на оваа популарна тенисерка.

„Не дека се жалам, но овој карантин би бил многу позабавен ако имав дечко“, напиша Гени, проследено со многу љубовни понуди, како што се очекуваше.

Притоа, тенисерката откри и дека повеќе не е со Конор Дејвис, братот на американската манекенка и поранешна манекенка Хана Џетер, со кого папараците биле „фатени“ кон крајот на минатата година.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

scoot scooooot 🛴 thank u @bird!! customized & everything 😍

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

gotta post a glam shot every once in awhile 🤷🏼‍♀️🥺 #tbt

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Најчитани вести