Предмалку се случи верижен судар на булеварот Србија во населбата Аеродром. На социјалните мрежи се пишува дека поради увидот колони возила чекаат за да поминат.

Засега нема информации за повредени и кои се причините за несреќата.

Извор: skopje1.mk

Најчитани вести