Loading..

Репрезентативците на Македонија, Горан Пандев и Стефан Ристовски се огласија на социјалните мрежи по веста дека Синиша Михајловиќ боледува од леукемија и му дадоа поддршка на стратегот.

 

 

Најчитани вести