Многу тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во центарот на Скпје, откако на семафорите меѓу Собрание и старата градска болница автомобил удри во мотор.

Фото: Вечер.мк

Засега нема официјални информации за повредени, но се претпоставува дека возачот на моторот е хоспитализиран.
 

Фото: Вечер.мк

 

 

Најчитани вести