Пред неколку месеци, пејачката Сара Мејс си постави предизвик да се врати во посакуваната физичка форма, односно онаа или барем приближно истата како пред да ја роди својата наследничка Илина. Очигледно задоволна е од постигнатото, затоа што реши да се фотне во костим за капење и да го покаже витото тело. 

Инаку, таа деновиве одмора во Маврово, од каде секојдневно „известува“ со фотки како се забавува.

- Да се сакаш себеси е првата тајна до среќата, напиша Сара, под фотката во бикини.

Најчитани вести