Милош Вучевиќ и официјално е избран за нов претседател на Српската напредна партија

27.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Милош Вучевиќ и официјално е избран за нов претседател на Српската напредна партија

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата