Хрватски дипломат прогласен за ПЕРСОНА НОН ГРАТА во Србија

20.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Хрватски дипломат прогласен за ПЕРСОНА НОН ГРАТА во Србија

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата