ПУКАЊЕ ВО УЧИЛИШТЕ ВО ФИНСКА: Убиено дете, две ранети, напаѓачот има 12 години

2.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ПУКАЊЕ ВО УЧИЛИШТЕ ВО ФИНСКА:

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата