Екс советник на Зеленски ПРОНЕВЕРИЛ 2,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ,

2.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Екс советник на Зеленски ПРОНЕВЕРИЛ 2,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ,

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата