Видео: Во розово трико со лонгета на раката кралицата на бакшишот „гори“ на сцената

31.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Видео: Во розово трико со лонгета на раката кралицата на бакшишот „гори“ на сцената

Атрактивната Теа иако доживеала незгода во својот дом и завршила на Итна само неколку часа пред да одржи концерт таа повторно блесна на бината во секси трико.

Теа се здобила со повреда на раката, лекарите ја згрижиле и на раката и ставиле лонгета, по што се продолжила кон местото каде имала закажан назстап.

На Твитер сега се појави видео од нејзиниот настап, на кој се гледа дека Теа во розово трико и покрај повредата е одлично расположена си со секси танцот и пеењето ги воодушевила своите фанови.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата