(Видео) Вељко го сними син му Жељко како боксува во кревет

25.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
(Видео) Вељко го сними син му Жељко како боксува во кревет

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ го сними син му Жељко додека боксува во кревет. Видеото го сподели на интернет, а фановите му коментираа дека Жељко го налседил талентот за бокс од него.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата