Уапсен менаџерот на Јелена Карлеуша

31.03.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Уапсен менаџерот на Јелена Карлеуша

Според нив, кај Радин кој е менаџер на српската пејачка Јелена Карлеуша ,полицијата пронашла околу 50 грама кокаин и околу половина милион динари.

Радин ќе биде спроведен на распит во Вишото јавно обвинителство во Белград, по што ќе бидат познати повеќе детали за овој случај, пренесува Нова.рс.

Новак Радин е познат менаџер кој  покрај Јелена Кралеуша соработува и со други музичари од српската естрада.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата