Цеца не се соочи на суд со Карлеуша, таа не се појави на закажаното рочиште

8.07.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Цеца не се соочи на суд со Карлеуша, таа не се појави на закажаното рочиште

Прво се сретнала со адвокат, а потоа заедно влегле во судот. Како што објави Блиц, пејачката не ја симнала насмевката од лицето.

Според информациите, Цеца имала закажано сослушување со поп-дивата Јелена Карлеуша, поради навредите кои ги изрекла.

Сѐ, сепак, набрзо завршило, бидејќи Карлеуша не се појавила на рочиштето.

По излегувањето од судот, Светлана Цеца Ражнатовиќ немала коментар за медиумите.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата