Том Круз ја заврши врската со 25 години помладата Русинка

22.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Том Круз ја заврши врската со 25 години помладата Русинка

Том Круз наводно раскинал со 25 години  помладата Русинката Елсина Кајрова, велат пријатели на двојката, пишува The Sun.

Очигледно, тој раскинал со неа бидејќи престанал да има емоции, но сакал да останат пријатели бидејќи живеат во ист блок во Лондон. - Завршувањето на лош начин би било незгодно, бидејќи можат да се сретнат и во лифтот - рекол пријателот на Том.

– Нема лутина меѓу нив, а за него нивната врска едноставно помина – додаде тој.

60 годишниот Том Актерот со оваа 25 години помлада убавица  романтичната врска ја започнал кон крајот на минатата година, а неодамна  дури ги запознал и нејзините деца.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата