Теа Таировиќ сосе задникот ги возбуди гостите

26.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Теа Таировиќ сосе задникот ги возбуди гостите

Теа Таировиќ направи хаос на настап во еден клуб, а видео снимката  ја има на сите социјални мрежи. Таа неодамна објави нов албум, а песните од него ги отпеа за време на гостувањето во клубот и ја доведе атмосферата до точка на вриење

Теа мешаше со колковите во провокативен фустан, а  публиката остана беше во благ транс од нејзините движења и цело време ја снимаше Таировиќ.

@tairovic.tea #izraelipalestina #fyp #fy #live #balerina #newalbum #teatairovic #bugaria ♬ original sound – 𝙏𝙀𝘼 𝙏𝘼𝙄𝙍𝙊𝙑𝙄𝘾

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата