Средовечниот Дејвид Гета чека дете со 24 години помладата девојка (ФОТО)

19.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Средовечниот Дејвид Гета чека дете со 24 години помладата девојка (ФОТО)

Тоа го открија на црвениот тепих на Латино Греми во Севиља, каде Џесика го покажа трудничкиот стомак.

„Имаме големи вести за вас!!!“ Гета се огласи и на Инстаграм и доби многу честитки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon)

Гета ги има синот Тим ​​Елвис (19) и ќерката Енџи (16),  со поранешната сопруга Кети Лобе. 56-годишниот Гета и 24 години помладата Џесика се заедно од 2015 година. Минатата година се шпекулираше дека раскинале, но изгледа дека љубовта сè уште цвета.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата