Синот на Дејвид и Викторија Бекам ја раскина петгодишната романса

27.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Синот на Дејвид и Викторија Бекам ја раскина петгодишната романса

 21-годишниот син на славната џет сет двојка Викторија и Дејвид Бекам на Инстаграм откри дека тој и 21-годишната манекенка раскинале, но останале пријатели.

-Јас и Миа раскинавме по пет години љубов, се уште имаме многу љубов и почит еден кон друг, а се уште имаме силно пријателство и секогаш ќе го сакаме - напишал Ромео, а Миа се согласува. - Пораснавме еден до друг од 16 години! Љубовта добива различни форми и патишта додека созревате. Романтично не сме посилни, но делиме многу, многу љубов еден кон друг... – напиша Миа.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата