Шок во Холивуд: Бен Афлек со поранешната сопруга Џенифер ?

19.09.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Шок во Холивуд: Бен Афлек со поранешната сопруга Џенифер ?

Со нив била и нивната ќерка Серафина. Двајцата се венчаа во 2005 година, а во 2015 година решија да се разведат.

По разводот Гарнер почна да излегува со Џон Милер, а Афлек се ожени со Џенифер Лопез.

Има многумина кои мислат дека актерот како да е нерасположен во последно време кога е со пејачката.

„Бен се насмевнува само кога е со Џенифер Гарнер“, „Одамна не сме го виделе толку расположен“, „Мислам дека помирувањето е на повидок“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата