Шерон Стоун откри кој е нејзиниот омилен млад актер

6.07.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Шерон Стоун откри кој е нејзиниот омилен млад актер

66- годишната актерска дива се појави на премиерата на филмот „The Bikeriders“ во кој игра 34 години помладиот актер Батлер.

Таа зборуваше за неочекуваната и посебна врска.

Навистина го сакам Остин“, изјави Стоун за „Entertainment Tonight“ на црвениот тепих.

Пофалбите не се случајни.

„Мислам дека тој е одлично дете и го сакам начинот на кој напредува во кариерата“, додаде актерката.

„Мислам дека е прекрасно, во каква личност порасна“, вели Стоун.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата