ОТКРИЛЕ КОЈ Е ТАТКОТО, МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ ГО ПОТРЕСЕ ЈАВНОТО ТЛО, ВО СРЕДЕ ЕМИСИЈА ОБЈАВИЛЕ

18.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ОТКРИЛЕ КОЈ Е ТАТКОТО, МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ ГО ПОТРЕСЕ ЈАВНОТО ТЛО, ВО СРЕДЕ ЕМИСИЈА ОБЈАВИЛЕ

На снимањето на „Ѕвезда Гранда“ секогаш владее турбулентна атмосфера, дури и во оние моменти кога членовите на жирито не се согласуваат и жестоко се борат за своите кандидати. Сепак, се чини дека Александар Милиќ Мили и Марија Шерифовиќ ја водеа одличната атмосфера.
Тие дури во еден момент завршија на подот смеејќи се.
На фотографиите кои и двајцата ги споделија на своите профили на Инстаграм, можеме да видиме дека малку повеќе се опуштиле и дека во еден момент Мили и Марија завршиле во интимна прегратка под наплив на добра енергија.

Оваа сцена пред се ја насмеа Марија, но и сите во студиото, по што членката на жирито се огласи на својот Инстаграм профил со зборовите:
– Сè е љубов.

Набрзо композиторот ја објави истата фотографија на социјалните мрежи и на свој хумористичен начин напиша:
-Ако некој праша кој е таткото, тоа сум јас – напишал композиторот.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата