Нивес Целзијус ги истакна своите облини во минијатурен градник кој едвај успеа да ги покрие стратешките места

24.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Нивес Целзијус ги истакна своите облини во минијатурен градник кој едвај успеа да ги покрие стратешките места

Ниевес објави фотографија на која позира на сонце, облечена само во мал сребрен градник и соодветна јакна. Назад во Бадиќ“, напиша Целзијус со фотографијата. Таа веднаш доби повеќе од 12.000 лајкови, а следбениците и упатија комплименти во коментарите.
Пејачката, писателка, инфлуенсер, а сега и актерка Нивес Целзијус повторно го забрзува пулсот со објави на социјалните мрежи. Ниевес објави фотографија на која позира на сонце, облечена само во мал сребрен градник и соодветна јакна.Назад во Бадиќ“, напиша Целзијус со фотографијата. Таа веднаш доби повеќе од 12.000 лајкови, а следбениците и упатија комплименти во коментарите.

„Викуваш лето“, „Бомба“, „Супер како и секогаш“, „Само сонцето не може да одолее да те грее“, ѝ напишале.
Ниевес неодамна објави фотографија на која позира во зелен дводелен градник. Бадиќ го истакна своето бујно деколте, а фотографијата им се допадна на многумина бидејќи за само неколку часа собра речиси 8.000 лајкови. Сликата собра и многу коментари, а многу следбеници и напишаа на 41-годишната девојка колку одлично изгледа. Но, имаше и негативни, особено од жените, а Ниевес веднаш им одговори.

Sićušni ili premali badić Nives Celzijus? Kako bilo, raskošnim oblinama  malo fali da ne poispadaju iz ovih krpica!

„Многу е невкусно за жена на твоја возраст“, ​​ѝ рекол една придружничка.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата