Карди Би носеше голема торба од 11.000 евра во Париз, луѓето пишуваат: „Изгледа како циркус“

10.07.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Карди Би носеше голема торба од 11.000 евра во Париз, луѓето пишуваат: „Изгледа како циркус“

31-годишната раперка го привлече вниманието на папараците и минувачите со големата чанта Шанел која чини повеќе од 12.000 долари (11.000 евра). Носеше и долг цветен фустан и црни балетанки. Нејзината фотографија од Дизниленд набрзо се прошири на социјалните мрежи, а многумина коментираа дека ваквата чанта не и прилега на нејзиниот аутфит.

„Елеганцијата не се купува со пари“, „Изгледа како циркус“, напишаа некои.

Извор: Индекс.хр

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата