Фото: Карлеуша како амазонка и принцеза!!

18.06.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Карлеуша како амазонка и принцеза!!

Русокосата Карли се појави како Амазонка , но и како арапска принцеза.

Јелена Карлеуш уште еднаш воодушеви со својата модна комбинација.

Карлеуша  со новите фотки најверојатно направени во Емиратите уште еднаш докажа дека  е вистинска кралица на стилот.

Очигледно Јелена направи голема фотосесија на Емирати, а фотографиите кои ги објави на социјалната мрежа Инстаграм ги воодушевија нејзините фанови.

Едни се воодушевени од амазонката Јелена а други од елегантната принцеза Карлеуша.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата