Фото: Јелена Томашевиќ во бикини

16.06.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Јелена Томашевиќ во бикини

Пејачката сподели неколку фотографии од одморот во Грција.

Топлите јунски денови секогаш скромната Јелена Томашевиќ ги искористи да замине на одмор во Грција.

Јелена Томашевиќ со сопругот Иван Босиљчиќ отпатува во Грција, од каде преку социјалната мрежа Инстаграм објави фотографии пожешки од кога било.

Имено, пејачката сподели фотографии од приватниот базен, кој се наоѓа во луксузен хотел, а во таа прилика позираше во зелени бикини, кои ги истакнаа нејзините гради.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата