Фото: Фотографија од голата пејачка Александра Пријовиќ ги запали социјалните мрежи!

19.09.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Фотографија од голата пејачка Александра Пријовиќ ги запали социјалните мрежи!

На социјалната мрежа „Х“ се појави фотографија од голата пејачка Александра Пријовиќ која пред речиси десет години ја објави неделен весник.

Александра Пријовиќ се најде во центарот на скандал последните денови откако како бомба пукна веста дека Филип Живојиновиќ и долгогодишниот менаџер на пејачката Данијел Блажиќ Блашко наводно се степале на забава.

Иако денес важи за една од најпопуларните пејачки на помладата генерација и, се чини, кариерата ја води без скандали, фотографијата на Прија на која позира целосно гола, ја објави еден неделен магазин во 2010 година.

Имено, Пријовиќ се фотографирала во огледало, без ниту едно парче облека, а она што е забележливо е дека нема силиконски гради, ниту пак филери во устата. 

Експлицитната фотографија ја објави фан страната на Милица Павловиќ, што ги подгрева гласините за нетрпеливоста на овие две пејачки. Сепак, фотографијата од овој профил беше брзо отстранета без никакво објаснување.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата