Фото: Емина Јаховиќ ужива крај базен

18.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Фото: Емина Јаховиќ ужива крај базен

Пејачката се огласи за да објави неколку нови фотографии.

Таа позираше во спортска гардероба на терасата, но и тоа беше доволно армијата нејзини обожаватели уште еднаш да бидат воодушевени.

- Најубавата на светот - гласи еден од првите коментари под сликите.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата